Інформування та агітація щодо вакцинування проти COVID-19

Дата: 10.02.2022 15:12

У Вільшанському старостинському окрузі 10 лютого 2022 року відбулося агітаційне інформування населення щодо вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Роз'яснення жителям щодо щеплення провела староста даного округу Гула Олена Юріївна

COVID-19 — гостра респіраторна хвороба, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2. Передача вірусу здійснюється повітряно-краплинним шляхом. Схильні до захворювання всі категорії населення, проте найважчий перебіг відмічається у людей похилого віку та осіб, з наявними супутніми захворюваннями.
      Для профілактики інфікування варто дотримуватись простих правил: носіть захисні маски правильно (вони повинні щільно закривати ніс та рот), мийте руки з милом не менше ніж 20 секунд, за відсутності можливості помити руки — використовуйте спиртовмісні антисептики, не торкайтесь обличчя брудними руками та тримайте дистанцію в людних місцях.