29 січня - День пам'яті Героїв Крут.

Дата: 31.01.2022 14:50

З метою вшанування пам’яті загиблих під Крутами бібліотеками Надлацької сільської ради проведено цикл заходів для різних категорій своїх відвідувачів.

Фото без опису   Фото без опису

У бібліотеках оформлено тематичні виклади, історичні екскурси, години пам’яті та скорботи, відео-мандрівки.

У Надлацькій сільській бібліотеці пройшла година історичної пам’яті «Дзвони пам’яті бій під Крутами». Читачі з цікавістю прослухали про перебіг подій столітньої давності. Молоді юнаки, які пожертвували своїм життям заради України, стали легендою для наступних поколінь борців за незалежність. Вони є прикладом для молоді — тому, що були такими ж завзятими тоді, у 1918-му, як і ті, кого ми назвали кіборгами в 2014-2015рр. Вони, герої Крут, були першими кіборгами у нашій історії. І в нашій пам’яті вони назавжди залишаться вічно молодими героями.

29 січня 1918 року — це не лише день скорботи за Українською молоддю, а й день величі духу Української нації.

Фото без опису  Фото без опису

З нагоди цих подій у Кальниболотській  бібліотеці були оформлені тематичні виставки та проведені пам'ятні інформаційні години "Трагічна сторінка в історії України".

Фото без опису  Фото без опису

Відвідувачі закладу мали змогу ознайомитися з відповідною історичною літературою, переглянути презентації та відеоролики з фактами цих подій.