Дата: 22.11.2021 08:52

День Гідності та Свободи — особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Фото без описуФото без опису

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи по Надлацькій сільській раді відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника  загиблим військовослужбовцям.

У бібліотеках та клубних закладах відбулися заходи, присвячені вшануванню пам’яті патріотизму та мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь.