Оплата праці державних службовців

Дата: 16.11.2021 09:12

Питання оплати праці - актуальне. Заробітна плата - є не тільки важливим мотивуючим чинником, а й джерелом існування. І не лише для державних службовців. Втім, існуюча система оплати праці працівників державних органів є несправедливою та неефективною. Про це говорять як вітчизняні, так і міжнародні експерти. Про це знають з власного досвіду працівники державних органів різних рівнів. Тож реформування системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад покликане усунути несправедливість в оплаті праці, адже за сучасними світовими стандартами вона має ґрунтуватися на фаховості, результативності, мірі покладеної відповідальності та особистому внеску кожного працівника.

Основними стратегічними та програмними документами у сфері реформування оплати праці є:

На цій сторінці зібрані актуальні питання щодо реформи системи оплати праці державних службовців та відповіді на них.

Оплата праці державних службовців