Зі святом!

Дата: 05.03.2021 12:00

Фото без описуСьогодні, напередодні чудового весняного свята - Міжнародного жіночого дня 8 Березня працівники Надлацької сільської ради, спільно з депутатським корпусом привітали жінок медичних, освітніх, культурних закладів своєї громади, а також підопічних будинку пристарілих.

Важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Ваші дзвінкі голоси та лагідні очі реально змінюють наше буття на краще, наповнюють життя новим змістом. Низький уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі!

Хай множиться щастям ваше життя, кохайте і будьте коханими! Здоров’я вам, родинного затишку, добробуту, гарного настрою на довгі літа!