Цивільний захист населення

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Голованівської районної військової адміністрації з питання утримання захисних споруд цивільного захисту № (05252) 3 – 00 – 74

10:08:13 06.07.2023

Про проведення масових заходів під час воєнного стану

Масові заходи після 22:00 год  під час воєнного стану можливі лише за виключних обставин і тільки за умови їх письмового погодження. Для цього організаторам цих заходів необхідно звертатися за погодженням до виконавчого органу сільської ради не пізніше, ніж за 5 робочих днів до дня проведення заходу. У повідомленні організатор заходу має зазначити:

08:58:09 15.06.2023

Основні вимоги Правил пожежної безпеки під час проведення зернозбиральної кампанії

До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежогасіння (комбайни і трактори – двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами). Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж.

14:56:59 04.05.2023