Надлацька громада
Кіровоградська область, Голованівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Питання – відповіді Застосування праці іноземців

Дата: 01.11.2021 09:53
Кількість переглядів: 17

Чи можна внести зміни до дозволу протягом строку його дії?

 

В окремих випадках виникає необхідність у внесенні змін до виданого дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці).

Відповідно до статті 42-5 Закону України “Про зайнятість населення”,  роботодавець зобов’язаний звернутися до регіонального центру зайнятості про внесення змін до дозволу у разі виникнення однієї з таких обставин:

зміна найменування юридичної особи-роботодавця, реорганізація або виділ юридичної особи-роботодавця, зміна імені та/або прізвища, та/або по батькові фізичної особи-підприємця, який є роботодавцем;

оформлення нового паспортного документа іноземця, у тому числі у разі зміни імені та/або прізвища, та/або по батькові іноземця;

зміна назви посади іноземця, переведення на іншу посаду в одного роботодавця у межах строку, на який видано дозвіл.

Для внесення змін до дозволу роботодавець подає заяву за формою, визначеною постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 858 (із змінами). Електронна форма вищезазначеної заяви розміщена на вебсторінці обласного центру зайнятості.

Роботодавець разом із заявою про внесення змін до дозволу подає:

у разі зміни імені та/або прізвища, та/або по батькові фізичної особи-підприємця, який є роботодавцем, – копію паспорта фізичної особи-підприємця, який є роботодавцем;

у разі оформлення нового паспортного документа іноземця – копії сторінок паспортного документа іноземця з особистими даними разом з перекладом на українську мову, засвідченим в установленому порядку;

у разі зміни назви посади іноземця, переведення на іншу посаду в одного роботодавця у межах строку, на який видано дозвіл, – проєкт трудового договору (контракту) в новій редакції або проєкт додаткової угоди про внесення змін до трудового договору (контракту).

Підтвердження зміни найменування юридичної особи-роботодавця, реорганізації або виділу юридичної особи-роботодавця обласний центр зайнятості отримує самостійно з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Роботодавець зобов’язаний звернутися до регіонального центру зайнятості із заявою про внесення змін до дозволу не пізніш як за 30 днів після виникнення вищевказаних обставин.

 

 

Детальніше за посиланням: https://kid.dcz.gov.ua/publikaciya/formy-zayav-zi-zminamy-na-otrymannya-ta-prodovzhennya-diyi-dozvolu-na-zastosuvannya


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь