У вересні безробітні Кіровоградщини можуть здобути професію в Одесі

Дата: 28.08.2021 10:19

Роботодавці Кіровоградщини потребують слюсарів-ремонтників

Слюсар-ремонтник професія широко розповсюджена та затребувана на всіх етапах будівництва, а також при експлуатації будівель і супровідних технічних систем.

Такі фахівці користуються величезним попитом на ринку праці. Ймовірність працевлаштування за професією слюсар-ремонтник досить висока. У переважній більшості ці фахівці без особливих ускладнень знаходять роботу на будівництві, заводах, що випускають санітарно-технічне обладнання, житлово-експлуатаційних конторах, а також на кожному великому підприємстві та в установі чи приватно.

Якщо Вас зацікавила запропонована вакансія, але Ви не маєте відповідної освіти, за сприяння  служби зайнятості Ви маєте можливість пройти профнавчання та опанувати затребувану на ринку праці професію.

06 вересня поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Слюсар-ремонтник». Курс навчання триватиме 5,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна/базова загальна середня  освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou