На Кіровоградщині потрібні 12 апаратників на підприємства агросектора

Дата: 17.08.2021 10:37

Агропідприємства області потребують більше десятка апаратників

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба в апаратниках на аграрних виробництвах.

Станом на 09 серпня у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1561 вакантну посаду. Наразі агропідприємства області потребують 12 фахівців за професіями:

• апаратник оброблення зерна  – 7 вакансій;
  • апаратник-екстракторник – 5 вакансій.

Робітники таких професій затребувані в Новоукраїнському районі та місті Кропивницькому.

Роботодавці області готові платити апаратникам від 6 500 до 12 018 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня,  категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.