На підприємствах Кіровоградщини потрібні водії навантажувача

Дата: 13.08.2021 15:12

Підприємства області пропонують роботу водіям навантажувача

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у водіях навантажувача.

Станом на 12 серпня у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1564 вакантні посади. Наразі підприємства гірничої, будівельної, харчової промисловості області потребують 7 водіїв навантажувача.

Фахівці такої професії затребувані у місті Кропивницькому та Маловисківському районі.

Роботодавці області готові платити водіям навантажувача від 8 500 до 18 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня,  категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.