На Кіровоградщині 12 вакансій кухарів

Дата: 10.08.2021 10:49

Заклади харчування області потребують кухарів

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба в кухарях.

Станом на 03 серпня у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1576 вакантних посад. Наразі заклади харчування області потребують 12 кухарів.

Фахівці за такою професією потрібні у Кропивницькому та Новоукраїнському районах і містах Кропивницькому та Світловодську.

Роботодавці області готові платити кухарям від «мінімалки» (6 000) до 7 200 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.